Ice Cream Maker 3D

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Çocukların eğlenerek oynayacakları bu mükemmel oyun onların keyifli zaman geçirmesini sağlayacak.

 Her çocuk dondurmayı çok sever. Bu oyunun içinde de bolca dondurma bulunduğundan çocuklar bu oyunu oynamayı da sevecekler. Birbirinden güzel özelliklere sahip olan bu oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak üretilmiştir. Bu sebeple oyunun içinde herhangi bir olumsuz özellik bulunmamaktadır. Bu oyunda çocukların yapması gereken bazı görevler var. bunların başında kaliteli ve lezzetli dondurmalar yapmak. Bunu yaparken oyunun başında verilen tarif ve kurallar uygulanmalı. Çocukların özellikle motor becerilerini destekleyecek olan bu harika dondurma oyunu çocukların bakış açısına bir farklılık katarak gelişimlerine destek olacak.

 Pek çok olumlu özelliği ile göz dolduran bu oyunu siz de çok beğeneceksiniz ve çocukların bu oyunu oynaması sizin için sorun olmayacak. Çünkü oyunun içeriğinde herhangi bir olumsuz özellik yoktur. Anne ve babaların da onayladığı bu oyun sanal alem sayesinde oldukça yaygınlaşmıştır.

 Çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlamak, onların günlük hayat stresinden bir an da olsun kurtarmak için bu oyun gerçekten tam ideal. Siz de çocukları daha mutlu görmek istiyorsanız ve onların eğlenceli zaman geçirmesini istiyorsanız bu oyunu hemen indirmelisiniz. Bunun için ise bir kere indir butonuna basmanız yeterli olacaktır. 

Ice Cream Maker 3D indir